Kolks Family Tree » JAMES E. RAPP (1867-1943)

Persoonlijke gegevens JAMES E. RAPP 

Bron 1

Gezin van JAMES E. RAPP

Hij is getrouwd met Mary Ann Yundt.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1889, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. George Rapp  1889-????
  2. Frances I Rapp  1890-1914
  3. Nellie M Rapp  1891-1981
  4. Anton Rapp  1892-???? 
  5. Elizabeth Rapp  1895-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot JAMES E. RAPP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van JAMES E. RAPP

JAMES E. RAPP
1867-1943

1889
George Rapp
1889-????
Nellie M Rapp
1891-1981
Anton Rapp
1892-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1867 lag rond de 13,0 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 29 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 14 augustus 1943 lag tussen 10,4 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 6,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De stad Wilhelmshaven is het slachtoffer van het eerste Amerikaanse bombardement op Duitsland.
    • 3 maart » 173 mensen komen om in het gedrang om een veiligheidsbunker in te komen in het Bethnal Green metrostation in Londen.
    • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
    • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 14 september » Ontmoeting tussen Hitler en Mussolini in Rastenburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam RAPP

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam RAPP.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over RAPP.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam RAPP (onder)zoekt.

De publicatie Kolks Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erin Leigh Kolks, "Kolks Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kolks-family-tree/I48539024083.php : benaderd 6 mei 2025), "JAMES E. RAPP (1867-1943)".