Koert Genealogy » Josiah Richardson (1665-1711)

Persoonlijke gegevens Josiah Richardson 

Bron 1
  • Hij is geboren op 18 mei 1665 in Chelmsford, Middlesex, Massachusetts.
  • Hij is overleden op 17 oktober 1711 in Chelmsford, Middlesex, Massachusetts, hij was toen 46 jaar oud.
    Age at Death: 46

Gezin van Josiah Richardson

Hij is getrouwd met Mercy Parish.

Zij zijn getrouwd op 14 december 1687 te Dunstable, Middlesex, Massachusetts, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Robert Richardson  1693-1723 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josiah Richardson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Josiah Richardson

Josiah Richardson
1665-1711

1687

Mercy Parish
1668-1743


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.
  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1687: Bron: Wikipedia
    • 19 maart » Ontdekkingsreiziger René Robert Cavelier de La Salle wordt vermoord door zijn mannen tijdens de zoektocht naar de monding van de Mississippi.
    • 5 juli » Isaac Newtons Philosophiae Naturalis Principia Mathematica wordt gepubliceerd.
    • 26 september » Het middenstuk van het Parthenon in Athene wordt verwoest tijdens een aanval van de Venetianen o.l.v. Francesco Morosini.
    • 28 september » Het Ottomaanse Rijk staat Athene af aan Venetië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Richardson


De publicatie Koert Genealogy is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
David N Koert, "Koert Genealogy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/koert-genealogy/P344.php : benaderd 9 februari 2026), "Josiah Richardson (1665-1711)".