Stamboom Koch » Gerard Christiaan Loep (1876-1950)

Persoonlijke gegevens Gerard Christiaan Loep 

  • Hij is geboren op 10 augustus 1876 in Vrijenban Henegauwen Delft.
  • Beroep: vanaf 1911 .Bron 1
    daarvoor was hij ook koffiehuisbediende.
  • (militaire dienst) .
    Hij werd vrijgesteld van militaire dienst
  • Hij is overleden op 3 november 1950 in S Gravenhage, hij was toen 74 jaar oud.
  • Een kind van Jan Hendrik Loep en Geertruid Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 mei 2023.

Gezin van Gerard Christiaan Loep

(1) Hij is getrouwd met Maria Catharina Geertuida Nadels.

Zij zijn getrouwd op 13 maart 1902 te Amsterdam, hij was toen 25 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 19 augustus 1909 te Amsterdam.


(2) Hij is getrouwd met Antoinette Johanna Mijdema.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1911 te Amsterdam, hij was toen 35 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hendrik Willem Loep  1912-1955
  2. Paulina Loep  1914-
  3. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 4 november 1925 te Amsterdam.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard Christiaan Loep?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerard Christiaan Loep

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerard Christiaan Loep


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kajuitbediende
  2. gezinskaart Amsterdam,
  3. akte nr reg 1B fol.13

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 augustus 1876 lag rond de 20,5 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 27 december 1911 lag tussen 0,5 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 5,8 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
  • De temperatuur op 3 november 1950 lag tussen 4,0 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 25,7 mm neerslag gedurende 15,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 10 januari » De Katholieke Arbeidersbeweging viert op feestelijke wijze haar 25-jarig bestaan.
    • 19 maart » Zaligverklaring van Paola Elisabetta Cerioli (1816-1865), Italiaans stichteres van de Zusters van de Heilige Familie, in Rome door Paus Pius XII.
    • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
    • 28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
    • 18 augustus » Julien Lahaut een Belgisch politicus, wordt vermoord, waarschijnlijk omdat hij op 11 augustus 1950 tijdens de eedaflegging van Prins Boudewijn, 'Vive la république' zou hebben geroepen.
    • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Loep

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loep.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loep.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loep (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Greetje Medema, "Stamboom Koch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/koch-stamboom/I267.php : benaderd 18 februari 2026), "Gerard Christiaan Loep (1876-1950)".