Stamboom Knoop » Cornelia Kooijman (1886-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia Kooijman 


Gezin van Cornelia Kooijman

(1) Zij is getrouwd met Gerrit Boon.

Zij zijn getrouwd op 1 januari 1914 te Alblasserdam, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Bij het huwelijk werd het kind Cornelis, 21-04-1909, door de vader erkend.
Ouders bruidegom geven geen toestemming, maar zijn niert voor kantongerecht Ridderkerk verschenen.
Twee zwagers van de bruid getuigen.

4 kinderen met Gerrit. 8 met Jan incl. levenloos geboren en 3x "levend" volgens Genealogie Alblasserwaard.

(2) Zij is getrouwd met Jan Boon.

Zij zijn getrouwd op 15 augustus 1919 te Alblasserdam, zij was toen 32 jaar oud.Bron 3

Is broer van de vorige echtgenoot Gerrit Boon.
Dispensatie verleend met Koninklijk Besluit 21-07-1919 voor verbod artikel 88, lid 1.

4 kinderen met Gerrit. 8 met Jan incl. levenloos geboren en 3x "levend" volgens Genealogie Alblasserwaard.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Kooijman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Kooijman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Kooijman

Arie Kooijman
1816-1896
Janna Mostert
1823-1901

Cornelia Kooijman
1886-????

(1) 1914

Gerrit Boon
1886-1917

(2) 1919

Jan Boon
1890-1941


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genealogie Alblasserwaard
    2. BS Alblasserdam akte nr. 1
    3. BS Alblasserdam akte nr. 27

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 oktober 1886 lag rond de 24,1 °C. De winddruk was 24 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 15 augustus 1919 lag tussen 6,1 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
      • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
      • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
      • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1882 » Robert Goddard, Amerikaans raketpionier († 1945)
    • 1884 » Jan Klingen, Nederlands onderwijzer en verzetsstrijder tijdens de Tweede Wereldoorlog († 1944)
    • 1886 » Han Hollander, Nederlands sportverslaggever († 1943)
    • 1887 » Nils Middelboe, Deens voetballer, voetbalcoach en voetbalscheidsrechter († 1976)
    • 1887 » René Cassin, Frans jurist en rechter († 1976)
    • 1888 » Mary Fuller, Amerikaans actrice († 1973)

    Over de familienaam Kooijman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooijman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooijman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooijman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Knoop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ben Knoop, "Stamboom Knoop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/knoop-stamboom/I309.php : benaderd 16 januari 2026), "Cornelia Kooijman (1886-????)".