Stamboom Knoop » Cornelia Vettens (± 1719-> 1794)

Persoonlijke gegevens Cornelia Vettens 

  • Zij is geboren rond 1719 in Doel (polder van).Bron 1
    Doop heeft Leune niet kunnen vinden
  • Beroep: van rond 1740 tot rond 1804 Landbouwer.Bron 2
    in de Hinkelenoordpolder op de boerderij van zijn ouders vanaf ca. 1740; zijn boerderij werd in de nacht van 4 maart 1789 overvallen, waarbij hij gewond raakte; woonde in 1794 met zijn echtgenote, drie knechten, een schaapwachter, een koewachter en twee dienstmeiden op een boerderij in de polder van Hinkelenoord (de toen zogeheten eerste hofstede) met een geschatte waarde van 4.400 ponden Vlaams; bezat ook boerderijen te Woensdrecht en een boerderij in Nieuw-Vossemeer.
  • Geloof:
  • Zij is overleden na 1 januari 1794.Bron 2
    Woont dan nog met haar man in de polder van Hinkelenoord
  • Een kind van Geert / Gerrit Vettens en Adriana Jansen Jacobs
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2025.

Gezin van Cornelia Vettens

Zij is getrouwd met Willem van Putten.

Ze zijn in de kerk getrouwd voor 9 april 1741.Bron 2

Eerste kind gedoopt op 09-04-1741

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Vettens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Vettens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Vettens

Cornelis Vettens
± 1650-< 1705

Cornelia Vettens
± 1719-> 1794

< 1741

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. J.M.G. Leune, LILLO EN LIEFKENSHOEK, Repertorium van personen in en nabij deze Scheldeforten 1585-1786, namen T-Z, pagina 208
    2. J.M.G. Leune, LILLO EN LIEFKENSHOEK, Repertorium van personen in en nabij deze Scheldeforten 1585-1786, namen P-S, pagina 182

    Over de familienaam Vettens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vettens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vettens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vettens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Knoop is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ben Knoop, "Stamboom Knoop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/knoop-stamboom/I2997.php : benaderd 13 januari 2026), "Cornelia Vettens (± 1719-> 1794)".