Klein Eyckenstein » Hendrika Hakkaart (1908-)

Persoonlijke gegevens Hendrika Hakkaart 


Gezin van Hendrika Hakkaart

Zij is getrouwd met Hermanus Gerardus Petrus Plasmeijer.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1938, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Hakkaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Hakkaart


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 januari 1908 lag tussen -2,1 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 3 mei 1938 lag tussen 4,9 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 2 september » De Republiek Hatay verklaart zich onafhankelijk van het door Frankrijk bestuurde Syrië.
    • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hakkaart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hakkaart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hakkaart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hakkaart (onder)zoekt.

De publicatie Klein Eyckenstein is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Thijs J. van Eyck, "Klein Eyckenstein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/klein-eyckenstein/I1971.php : benaderd 9 januari 2026), "Hendrika Hakkaart (1908-)".