De temperatuur op 8 maart 1962 lag tussen -1.8 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (15%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
9 mei » De Beatles tekenen hun eerste contract met EMI Parlophone.
5 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
11 augustus » Lancering van de Vostok 3 met aan boord Andrian Nikolajev. Een dag later volgt de Vostok 4 met aan boord Pavlo Popovytsj voor een gezamenlijke vlucht met Vostok 3.
22 augustus » Een moordaanslag op de Franse president Charles de Gaulle mislukt.
31 augustus » Trinidad en Tobago wordt onafhankelijk.
27 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië duikt in Melbourne als eerste vrouw ooit onder de magische grens van één minuut op de 100 meter vrije slag: 59,9 seconden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: William R. King Jr., "King-Wright Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/king-wright-family-tree/P171.php : benaderd 7 mei 2025), "Otto Naeher (± 1880-1962)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.