Stamboom Kim de Wildt » Cornelis Abrahams Nieuweland (1615-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Abrahams Nieuweland 

  • Hij is geboren in het jaar 1615.

Gezin van Cornelis Abrahams Nieuweland

Hij is getrouwd met Klaartje Cornelis.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1640, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Abrahams Nieuweland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Abrahams Nieuweland

Cornelis Abrahams Nieuweland
1615-????

1640

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Nieuweland


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
René de Wildt, "Stamboom Kim de Wildt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kims-stamboom/I889.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelis Abrahams Nieuweland (1615-????)".