De temperatuur op 5 juli 1924 lag tussen 11,0 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 5,6 mm neerslag. Er was 10,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
Trouwdag 30 juli 1947
De temperatuur op 30 juli 1947 lag tussen 14,5 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.
29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
Dag van overlijden 22 september 2010
De temperatuur op 22 september 2010 lag tussen 8,7 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (81%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
2 januari » In de Belgische gemeente Halen worden de vermoorde lichamen van Shana Appeltans en Kevin Paulus teruggevonden. Het koppel werd om het leven gebracht door seriemoordenaar Ronald Janssen, die later ook de moord op de Belgische Annick Van Uytsel bekent.
11 mei » Atlético Madrid wint de Europa Leage door in de finale Fulham FC met 2-1 te verslaan.
19 juni » Huwelijk van kroonprinses Victoria van Zweden en Daniel Westling in Stockholm.
2 juli » Een natuurbrand op de Strabrechtse Heide verwoest 200 hectare natuurgebied.
7 september » Israël wordt lid van de OESO.
26 oktober » De vulkaan Merapi op het Indonesische eiland Java barst uit. De vulkaan ligt zo'n 25 kilometer ten noorden van de stad Jogjakarta.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: René de Wildt, "Stamboom Kim de Wildt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kims-stamboom/I2160.php : benaderd 25 oktober 2026), "Anna Maria Willemen (1924-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.