Stamboom Kim de Wildt » Ghoosen WIllems (1440-1490)

Persoonlijke gegevens Ghoosen WIllems 

  • Hij is geboren in het jaar 1440.
  • Hij is overleden in het jaar 1490, hij was toen 50 jaar oud.

Gezin van Ghoosen WIllems


Kind(eren):

  1. Arien Goossen  1465-1555 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ghoosen WIllems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ghoosen WIllems

Ghoosen WIllems
1440-1490



Onbekend

Arien Goossen
1465-1555

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam WIllems

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam WIllems.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over WIllems.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam WIllems (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
René de Wildt, "Stamboom Kim de Wildt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kims-stamboom/I1061.php : benaderd 4 januari 2026), "Ghoosen WIllems (1440-1490)".