KimberWatson's Roots » John A TAYLOR (1855-1932)

Persoonlijke gegevens John A TAYLOR 

Bron 1

Gezin van John A TAYLOR

Hij had een relatie met Alice C HORTON.


Kind(eren):

  1. Jennie A TAYLOR  ± 1885-????
  2. Anna B TAYLOR  ± 1893-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John A TAYLOR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van John A TAYLOR

John A TAYLOR
1855-1932


Jennie A TAYLOR
± 1885-????
Anna B TAYLOR
± 1893-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 augustus 1932 lag tussen 16,8 °C en 28,1 °C en was gemiddeld 22,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,6 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam TAYLOR

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TAYLOR.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TAYLOR.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TAYLOR (onder)zoekt.

De publicatie KimberWatson's Roots is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
KimberWatson, "KimberWatson's Roots", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kimberwatsons-roots/P2678.php : benaderd 13 februari 2026), "John A TAYLOR (1855-1932)".