KimberWatson's Roots » David Marcel Loeber (1944-2008)

Persoonlijke gegevens David Marcel Loeber 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Gezin van David Marcel Loeber

Waarschuwing Let op: Partner (Gudrun Helena Gustavson) is 48 jaar ouder.

(1) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 29 september 1963 te Los Angeles County, California, Verenigde Staten, hij was toen 19 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden rond 1967 te Los Angeles City, California, Verenigde Staten.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met Gudrun Helena Gustavson.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1981 te Clark, Nevada, hij was toen 37 jaar oud.Bron 9

Het echtpaar is gescheiden 30 november 1981 te Clark, Nevada, USA.Bron 7


(3) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1979 te Clark, Nevada, hij was toen 35 jaar oud.Bron 9

Het echtpaar is gescheiden 30 oktober 1980 te Clark, Nevada, USA.Bron 7


(4) Hij had een relatie met Mary JoAnne Beehler.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot David Marcel Loeber?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk David Marcel Loeber

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van David Marcel Loeber

David Loeber
1887-????

David Marcel Loeber
1944-2008

(1) 1963
(Niet openbaar)
(2) 1981
(3) 1979
(Niet openbaar)
(4) 

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Nevada, Death Index, 1980-2012, Ancestry.com / Ancestry.com
    3. (Niet openbaar)
    4. (Niet openbaar)
    5. (Niet openbaar)
    6. (Niet openbaar)
    7. (Niet openbaar)
    8. U.S., Social Security Death Index, 1935-2014, Ancestry.com, Issue State: New York; Issue Date: 1960-1961 / Ancestry.com
    9. (Niet openbaar)
    10. Web: Obituary Daily Times Index, 1995-2012, Ancestry.com / Ancestry.com
    11. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 april 1944 lag tussen 4,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 3 juni » Het Franse Comité van Nationale Bevrijding zal zich voortaan als 'Voorlopige Regering van de Franse Republiek' beschouwen.
      • 20 juni » Het Japans vliegdekschip Hiyo wordt tijdens de Slag in de Filipijnenzee door torpedobommenwerpers van het Amerikaans vliegdekschip Belleau Wood tot zinken gebracht.
      • 7 september » Bij Vlissingen woedt de hevigste storm ooit in Nederland gemeten; meer dan een uur windkracht 12 met een gemiddelde snelheid van 122km/h.
      • 18 september » Britten torpederen de Junyo Maru. Meer dan duizend Nederlandse gevangenen komen om.
      • 16 december » Begin van het Ardennenoffensief. Een V-2-raket treft de Cinema Rex in Antwerpen waarbij 567 mensen omkomen.
      • 17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.
    • De temperatuur op 11 oktober 1979 lag tussen 13,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 12 januari » De Kindertelefoon wordt opgericht.
      • 16 januari » Het voltallige Boliviaanse militaire kabinet biedt aan president David Padilla zijn ontslag aan.
      • 2 mei » Vleugelspits Rob Rensenbrink speelt zijn 46e en laatste interland voor het Nederlands voetbalelftal, dat in Chorzów met 2-0 verliest van Polen.
      • 28 augustus » In Nijmegen klapt een lege passagierstrein op een sneltrein met passagiers op het eenzelfde spoor ter hoogte van de landbouwbuurt. Hierbij vallen in totaal 7 doden.
      • 21 oktober » Paus Johannes Paulus II bezoekt Pompeï en Napels.
      • 4 november » De Amerikaanse ambassade in Teheran wordt bezet: het begin van de Iraanse gijzelingscrisis.
    • De temperatuur op 16 augustus 2008 lag tussen 6,8 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Bij de wereldkampioenschappen schaatsen allround in Berlijn wordt Sven Kramer net als een jaar eerder wereldkampioen. Paulien van Deutekom wint de titel bij de vrouwen.
      • 12 juni » Ivica Vastić wordt de oudste speler ooit die scoort bij een EK voetbal. Hij schiet raak vanaf de strafschopstip tegen Polen en is op dat moment 38 jaar en 257 dagen oud.
      • 1 juli » Invoering van een algemeen rookverbod in de Nederlandse horeca.
      • 19 september » Venezuela zet twee afgevaardigden van mensenrechtenorganisatie Human Rights Watch het land uit vanwege een rapport waarin de organisatie president Hugo Chávez beschuldigt van het verzwakken van de democratie en de rechtspraak.
      • 3 november » De VRT stopt met analoge uitzending onder de term Weg Met Sneeuw Op Je Tv
      • 27 december » Aanvang van het conflict in de Gazastrook.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Loeber

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loeber.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loeber.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loeber (onder)zoekt.

    De publicatie KimberWatson's Roots is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    KimberWatson, "KimberWatson's Roots", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kimberwatsons-roots/P216.php : benaderd 12 maart 2026), "David Marcel Loeber (1944-2008)".