KimberWatson's Roots » Mary Ingersoll (1678-1740)

Persoonlijke gegevens Mary Ingersoll 

Bron 1

Gezin van Mary Ingersoll

Zij is getrouwd met Nathaniel Bowdich.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1700 te Newport, Newport, Rhode Island, United States, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Moses Bowdish  1702-????
  2. Joseph Bowdich  1702-1751 
  3. Mary Bowdish  1704-????
  4. Mercy Bowdish  1706-????
  5. Patience Bowdish  1708-????
  6. Hope Bowdish  1710-1753
  7. Catherine Bowdish  1712-1756

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Ingersoll?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Ingersoll

Mary Ingersoll
1678-1740

1700
Moses Bowdish
1702-????
Mary Bowdish
1704-????
Mercy Bowdish
1706-????
Hope Bowdish
1710-1753

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 mei 1740 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ingersoll


De publicatie KimberWatson's Roots is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
KimberWatson, "KimberWatson's Roots", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kimberwatsons-roots/P1160.php : benaderd 5 februari 2026), "Mary Ingersoll (1678-1740)".