De temperatuur op 23 april 2012 lag tussen 6,4 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (21%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
3 februari » De Engelse bond ontneemt John Terry de aanvoerdersband van het Engels voetbalelftal omdat de verdediger beschuldigd wordt van racistisch gedrag tegen QPR-speler Anton Ferdinand.
6 april » Rebellen van de MNLA in Mali roepen de onafhankelijkheid uit van de streek Azawad.
13 april » Door een gelijkspel tegen FC Eindhoven kan voetbalclub FC Zwolle niet meer ingehaald worden en wordt kampioen van de Nederlandse Eerste divisie. Zij promoveren naar de Eredivisie.
25 juli » Bij de Olympische voetbalwedstrijd tussen Noord-Korea en Colombia (vrouwen) wordt bij het voorstellen van een speelster van Noord-Korea op het scherm de vlag van Zuid-Korea vertoond. Noord-Korea weigert vervolgens af te trappen. Met een uur vertraging en uitgebreide excuses van de organisatie aan de Noord-Koreanen wordt er alsnog afgetrapt in Hampden Park, Glasgow.
12 september » Verkiezingen voor de Nederlandse Tweede Kamer der Staten-Generaal. De VVD behaalt het historische aantal van 41 zetels.
12 december » Roemenië breidt het parlement uit naar 588 leden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Brian Kennedy, "Kennedy Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kennedy-family-tree/P911.php : benaderd 3 mei 2025), "Veronica Riley (1915-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.