Kennedy Family Tree » Florence Louisa Glyde (1896-1960)

Persoonlijke gegevens Florence Louisa Glyde 

Bron 1

Gezin van Florence Louisa Glyde

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Florence Louisa Glyde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Florence Louisa Glyde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Florence Louisa Glyde

Thomas Glyde
1833-????
Sarah Hall
1835-????
Henry Parker
1846-1914
Harriet Bond
1848-1918

Florence Louisa Glyde
1896-1960


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
      http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=108831291&pid=17798
      / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 september 1960 lag tussen 13,9 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 0.3 mm neerslag gedurende 0.5 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 29 februari » De oude stad Agadir in Marokko wordt verwoest door twee aardbevingen. Alhoewel de kracht beperkt is (5,7 op de schaal van Richter), blijft vrijwel geen steen op de andere. 15.000 mensen verliezen het leven.
      • 21 maart » Bloedbad van Sharpeville, Zuid-Afrika, politie opent vuur op ongewapende zwarte demonstranten, er vallen 69 doden en 180 gewonden.
      • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
      • 24 mei » De PTT verricht in Nederland de miljoenste telefoonaansluiting.
      • 30 september » The Flintstones, een Amerikaanse animatieserie, wordt voor het eerst op televisie uitgezonden in de Verenigde Staten.
      • 25 november » In opdracht van dictator Trujillo worden 3 van de verzetsstrijders van de zusters Mirabal vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Glyde

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Glyde.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Glyde.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Glyde (onder)zoekt.

    De publicatie Kennedy Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Brian Kennedy, "Kennedy Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kennedy-family-tree/P17798.php : benaderd 9 mei 2025), "Florence Louisa Glyde (1896-1960)".