Kennedy Family Tree » Alice Adams (1890-1971)

Persoonlijke gegevens Alice Adams 

Bron 1Bron 2

Gezin van Alice Adams

Zij is getrouwd met Amos James Redman.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1913 te Hambledon, Surrey, England, zij was toen 23 jaar oud.Bronnen 2, 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alice Adams?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=108831291&pid=14734
    / Ancestry.com
  2. Surrey, England, Church of England Marriages, 1754-1937, Ancestry.com, Reference Number: CRA/2/2/5 / Ancestry.com
  3. England & Wales, Civil Registration Marriage Index, 1837-1915, FreeBMD

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 januari 1971 lag tussen -1 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 17 april » Voetballer Willem van Hanegem maakt namens Feyenoord in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in zes minuten.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub GKS 71 Tychy.
    • 8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
    • 19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
    • 10 juni » Tijdens een concert van de Britse rockband Jethro Tull in het amfitheater Red Rocks in Colorado breken rellen uit. De politie uit Denver bedwelmt de band en het publiek met traangas.
    • 17 oktober » Zaligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Paulus VI.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Adams

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Adams.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Adams.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Adams (onder)zoekt.

De publicatie Kennedy Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian Kennedy, "Kennedy Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kennedy-family-tree/P14734.php : benaderd 3 mei 2025), "Alice Adams (1890-1971)".