De temperatuur op 30 augustus 1924 lag tussen 12,5 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 14,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.
Dag van overlijden 15 februari 2006
De temperatuur op 15 februari 2006 lag tussen 4,8 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 13,9 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (18%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
26 februari » Wielrenner Floyd Landis wint de eerste editie van de Ronde van Californië.
31 mei » Op het Binnenhof reikt koningin Beatrix de Militaire Willems-Orde uit aan de Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade en de Bronzen Leeuw postuum aan haar commandant, Generaal-Majoor Stanisław Sosabowski.
2 juli » De Chileense voetbalclub Colo-Colo wint de 24ste landstitel uit de clubgeschiedenis door Universidad de Chile na strafschoppen te verslaan in de finale van de Primera División (Apertura).
1 oktober » Riemer van der Velde neemt afscheid van SC Heerenveen als voorzitter.
13 oktober » Het Noorse Nobelcomité maakt bekend dat de Nobelprijs voor de Vrede voor het jaar 2006 wordt toegekend aan Muhammad Yunus. Hij is de oprichter van de Grameen Bank, een bank voor microkrediet in Bangladesh.
17 november » Een nieuw wereldrecord bij Domino Day in Leeuwarden: 4.079.381 steentjes zijn omgevallen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Laura Kelson, "Kelson Burbank Genealogy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kelson-burbank-genealogy/P36680.php : benaderd 10 augustus 2025), "Christine M Hamilton (1924-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.