Stamboom Keizer » Elisabeth Jacobs (1908-1979)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Jacobs 


Gezin van Elisabeth Jacobs


Notities over Elisabeth Jacobs

Beroep: Arts-assistente
.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Jacobs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Jacobs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Jacobs

Hartog Jacobs
1879-1942

Elisabeth Jacobs
1908-1979


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juni 1908 lag tussen 7,5 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • De temperatuur op 22 juni 1979 lag tussen 10,1 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Het Iraanse regime van de prowesterse sjah Mohammed Reza Pahlavi komt definitief ten val na maanden van onrust.
      • 14 maart » Nicolas Anelka, Frans voetballer
      • 16 maart » De Duitse bondspresident Roman Herzog opent te Heidelberg een documentatiecentrum voor Sinti in Duitsland.
      • 22 mei » In een herhaling van de WK-finale van 1978 blijven Nederland en Argentinië in Bern steken op een 0-0 gelijkspel. De Zuid-Amerikanen winnen het oefenduel na het nemen van strafschoppen (8-7). Jan Peters van AZ'67 en Jan Peters van Feyenoord missen allebei een penalty. Ajacied Simon Tahamata maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 7 juni » Paus Johannes Paulus II bezoekt tijdens zijn verblijf in Polen het voormalige concentratiekamp Auschwitz.
      • 21 oktober » Paus Johannes Paulus II bezoekt Pompeï en Napels.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Erik Erikson, Duits psycholoog († 1994)
    • 1906 » Eivar Widlund, Zweeds voetballer († 1968)
    • 1906 » Johan te Slaa, Nederlands acteur († 1980)
    • 1906 » Léon Degrelle, Belgisch fascistisch politicus († 1994)
    • 1910 » David Rose, Amerikaans componist, arrangeur, songwriter, pianist en orkestleider († 1990)
    • 1914 » Joeri Andropov, Russisch partijleider van de Sovjet-Unie († 1984)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jacobs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keizer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom Keizer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/keizer-stamboom/I641.php : benaderd 31 december 2025), "Elisabeth Jacobs (1908-1979)".