More like a forest than a tree! » Elizabeth Jane LANE (1848-1930)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Jane LANE 

  • Zij is geboren in het jaar 1848 in Longford, Tasmania, Australia.
  • Zij is overleden op 8 juni 1930 in Longford, Tasmania, Australia, zij was toen 82 jaar oud.
  • Zij is begraven in Longford, Tasmania, Australia.
  • Een kind van Robert LANE en Susanna BLACKWOOD
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2004.

Gezin van Elizabeth Jane LANE

Zij is getrouwd met John ROOTES.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1871 te Longford, Tasmania, Australia, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Jane LANE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth Jane LANE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Jane LANE

Robert LANE
1822-1904

Elizabeth Jane LANE
1848-1930

1871

John ROOTES
1848-1879


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 september 1871 lag rond de 27,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 8 juni 1930 lag tussen 6,2 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LANE

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LANE.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LANE.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LANE (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Karen M Hughes, "More like a forest than a tree!", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/karens-family-tree/I1854.php : benaderd 7 augustus 2025), "Elizabeth Jane LANE (1848-1930)".