Kall Family Tree » Rachel Ezell (Pain) (1800-1850)

Persoonlijke gegevens Rachel Ezell (Pain) 

Bron 1Bron 2
  • Zij is geboren in het jaar 1800 in Surry County, North Carolina, Verenigde Staten.
  • Zij is overleden in het jaar 1850 in North Carolina, United States, zij was toen 50 jaar oud.

    Fout Let op: Overleden (??-??-1850) voor huwelijk (7 februari 1863).


Gezin van Rachel Ezell (Pain)

Waarschuwing Let op: Partner (Pvt. Jeremiah Dills) is 42 jaar jonger.

(1) Zij is getrouwd met Samuel Ezell.

Zij zijn getrouwd op 19 december 1818 te Surry, North Carolina, Verenigde Staten, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. John Ezell  1818-1882
  2. James H Ezell  1819-1900
  3. Dorcas E Ezell  1820-1910
  4. Nancy Ann Ezell  1823-1880
  5. Jennifer Ezell  1828-????
  6. Louisa Eliza EZELL  1834-1874


(2) Zij is getrouwd met Pvt. Jeremiah Dills.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1863 te Macon, North Carolina, USA, zij was toen 63 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rachel Ezell (Pain)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rachel Ezell (Pain)

Rachel Ezell (Pain)
1800-1850

(1) 1818

Samuel Ezell
1796-1875

John Ezell
1818-1882
James H Ezell
1819-1900
(2) 1863

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=165602959&pid=1067
    / Ancestry.com
  2. North Carolina, Marriage Records, 1741-2011, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1863 lag rond de 7,8 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.

Over de familienaam Ezell (Pain)


De publicatie Kall Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hanja Kall, "Kall Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kall-family-tree/P1278.php : benaderd 9 mei 2025), "Rachel Ezell (Pain) (1800-1850)".