De temperatuur op 28 november 1911 lag tussen 0,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
Trouwdag 19 februari 1943
De temperatuur op 19 februari 1943 lag tussen -1,3 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
27 maart » Negen verzetsmensen overvallen het bevolkingsregister van Amsterdam.
19 april » De joodse Opstand in het getto van Warschau begint.
8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
28 augustus » De Deense regering treedt af nadat de Duitse bezetter een ultimatum heeft gesteld omtrent het straffen van verzetsstrijders.
3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.
Dag van overlijden 27 juli 1954
De temperatuur op 27 juli 1954 lag tussen 12,6 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (51%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gert Jonker, "Stamboom Jonker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jonker_stamboom/I25222.php : benaderd 5 januari 2026), "Oeds van den Berg (1911-1954)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.