Stamboom Jonker » Lammerdina Etje van der Kloet (1918-)

Persoonlijke gegevens Lammerdina Etje van der Kloet 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Lammerdina Etje van der Kloet

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lammerdina Etje van der Kloet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lammerdina Etje van der Kloet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lammerdina Etje van der Kloet

Tetje Kuipers
1879-1923

Lammerdina Etje van der Kloet
1918-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. AlleGroningers te Groningen, BS Geboorte Bron: boek, Deel: 58, Periode: 1918, Grootegast, archief 1653, inventaris­num­mer 58, 6 december 1918, Geboorteregister 1918, aktenummer 183

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 december 1918 lag tussen 6,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
    • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Willem Klein, Nederlands wiskundige en artiest († 1986)
  • 1913 » Robert Adler, Oostenrijks-Amerikaans natuurkundige en uitvinder († 2007)
  • 1915 » Toos van der Klaauw, Nederlands schermster en atlete († 2011)
  • 1921 » Deanna Durbin, Canadees zangeres en actrice († 2013)
  • 1923 » Orlando, Braziliaans voetballer († 2004)
  • 1923 » Philip Slier, Nederlands Joodse dwangarbeider in de Tweede Wereldoorlog († 1943)

Over de familienaam Van der Kloet


De publicatie Stamboom Jonker is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Jonker, "Stamboom Jonker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jonker_stamboom/I14751.php : benaderd 28 december 2025), "Lammerdina Etje van der Kloet (1918-)".