Stamboom Jonker » Marten van der Kloet (1917-)

Persoonlijke gegevens Marten van der Kloet 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Marten van der Kloet

Hij is getrouwd met Johanna Jouwsma.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1942 te Wonseradeel, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marten van der Kloet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marten van der Kloet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marten van der Kloet


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. AlleGroningers te Groningen, BS Geboorte Bron: boek, Deel: 57, Periode: 1917, Grootegast, archief 1635, inventaris­num­mer 57, 25 september 1917, Geboorteregister 1917, aktenummer 154
  2. AlleFriezen te Leeuwarden, BS Huwelijk Burgerlijke Stand Wonseradeel - Tresoar, Deel: 2089, Periode: 1942, Wonseradeel, archief 30-42, inventaris­num­mer 2089, 20 mei 1942, Huwelijksregister 1942, aktenummer 34

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1917 lag tussen 10,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
    • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
  • De temperatuur op 20 mei 1942 lag tussen 6,4 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 8,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Manilla, de hoofdstad van de Filipijnen, wordt door Japan bezet.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
    • 6 december » De RAF bombardeert de Philipsfabrieken in Eindhoven om de levering van goederen aan de Duitsers te laten stagneren.
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Kloet


De publicatie Stamboom Jonker is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Jonker, "Stamboom Jonker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jonker_stamboom/I14746.php : benaderd 12 oktober 2026), "Marten van der Kloet (1917-)".