Stamboom Jonker » Hendrika Johanna Fuit (1908-)

Persoonlijke gegevens Hendrika Johanna Fuit 


Gezin van Hendrika Johanna Fuit

Zij is getrouwd met Jacob Riphagen.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1940 te Epe, zij was toen 32 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Johanna Fuit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Johanna Fuit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Johanna Fuit

Hendrika Johanna Fuit
1908-????

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gelders Archief te Arnhem, BS Huwelijk Epe, Huwelijken, Epe, archief 207A, inventaris­num­mer 13343-03, 06-12-1940, Epe, Huwelijken, aktenummer 87

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 december 1940 lag tussen 2,3 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 7 Bft (harde wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 29 februari » De film Gone with the Wind wint acht Oscars.
    • 23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
    • 16 mei » De Duitse bezetters voeren de Midden-Europese Tijd en de zomertijd in Nederland in, in plaats van de tot dan toe gebruikelijke Amsterdamse Tijd. De klok wordt één uur en veertig minuten vooruit gezet.
    • 15 juni » Sovjet-troepen vallen Litouwen binnen.
    • 22 juni » Frankrijk wordt gedwongen een wapenstilstand met nazi-Duitsland te tekenen.

Over de familienaam Fuit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fuit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fuit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fuit (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jonker is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Jonker, "Stamboom Jonker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jonker_stamboom/I13986.php : benaderd 5 maart 2026), "Hendrika Johanna Fuit (1908-)".