De temperatuur op 23 september 1793 lag rond de 12,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
1 februari » Frankrijk start een oorlog met het Verenigd Koninkrijk en Nederland.
4 maart » George Washington wordt beëdigd voor een tweede termijn als 1e president van de Verenigde Staten.
1 augustus » De eerste lengte van de meter wordt in Frankrijk wettelijk vastgelegd.
10 augustus » Het Louvre in Parijs wordt als museum in gebruik genomen.
9 december » In New York komt American Minerva uit, het eerste dagblad. Het is opgericht door Noah Webster.
Dag van overlijden 9 maart 1862
De temperatuur op 9 maart 1862 lag rond de 14,1 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Marijke Jensen, "Jensen Ancestry Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jensen-ancestry-tree/I402549954482.php : benaderd 10 mei 2025), "Roelof Jan Schuuring (1793-1862)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.