De temperatuur op 2 juli 1932 lag tussen 11,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
Trouwdag 4 november 1955
De temperatuur op 4 november 1955 lag tussen 9,7 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
27 februari » Enrique Hormazábal maakt namens Chili de duizendste goal uit de geschiedenis van de Copa América in de wedstrijd tegen Ecuador (7-1).
30 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tiende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
15 mei » Oostenrijk herkrijgt zijn soevereiniteit na de bezetting door nazi-Duitsland (vanaf 1938) en de geallieerden (vanaf 1945).
26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.
Dag van overlijden 21 november 2009
De temperatuur op 21 november 2009 lag tussen 9,8 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (71%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 april » Start van JOE fm, een commercieel radiostation van Medialaan.
3 juli » Opening van de 185 miljoen dollar kostende Astana Arena, een voetbalstadion in de Kazachse stad Nur-Sultan (toen Astana).
5 juli » De Zwitser Roger Federer wint voor de zesde keer Wimbledon, waardoor hij in totaal vijftien Grand Slams in bezit krijgt, wat een record is. Ook speelt hij de langste finale in sets in de geschiedenis van Wimbledon: de wedstrijd tegen Andy Roddick neemt 77 games in beslag.
12 oktober » DSB Bank wordt door De Nederlandsche Bank onder curatele gesteld door toepassing van de noodregeling in de zin van de Wet op het financieel toezicht
10 december » Barack Obama krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
11 december » Het Constitutioneel Hof in Roemenië gelast de hertelling van ongeveer 138.000 stemmen, die bij de presidentsverkiezingen zijn uitgebracht.
Dag van begraven 26 november 2009
De temperatuur op 26 november 2009 lag tussen 5,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 10,4 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » Slowakije heeft de euro als wettelijk betaalmiddel.
13 mei » Louis van Gaal maakt zijn overstap bekend van AZ naar FC Bayern München.
27 mei » FC Barcelona wint de UEFA Champions League ten koste van Manchester United. Barcelona wint in Rome in het Stadio Olimpico met 2-0.
31 oktober » Een 16-jarig meisje raakt gewond bij de attractie Goliath in Walibi Holland, doordat een stalen buis van drie meter hoogte op haar viel.
8 november » De Nederlandse politie houdt in het asielzoekerscentrum in Dronten een Somaliër aan. De 43-jarige man is volgens de Verenigde Staten betrokken geweest bij de ondersteuning van de internationale jihad.
17 november » De Europese Unie besluit om Somalische regeringstroepen militaire training te geven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Jan Jansen Pieper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-jansen-pieper/I79541.php : benaderd 23 januari 2026), "Beert van Nieuwenhuizen (1932-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.