Jan Borren » Maartje Klaassen (1933-2020)

Persoonlijke gegevens Maartje Klaassen 


Gezin van Maartje Klaassen

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1960, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. Lammert Wilbrink  1968-2023 
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Klaassen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maartje Klaassen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Klaassen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 januari 1933 lag tussen 0,4 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
      • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
      • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
      • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
      • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
    • De temperatuur op 1 maart 1960 lag tussen 8,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
      • 7 mei » Michail Tal wordt de jongste wereldkampioen schaken aller tijden.
      • 14 juli » Jane Goodall komt aan in het Gombe Stream-Reservaat in het huidige Tanzania om haar beroemde studie van chimpansees in het wild aan te vangen.
      • 14 september » De Organisatie van olie-exporterende landen (OPEC) wordt opgericht in Bagdad, Irak.
      • 22 september » Mali wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 7 oktober » De Amerikaanse presidentskandidaten John F. Kennedy en Richard Nixon hebben een vierde verkiezingsdebat over de Koude Oorlog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Klaassen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klaassen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klaassen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klaassen (onder)zoekt.

    De publicatie Jan Borren is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Jan Borren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-borren/I52390.php : benaderd 10 januari 2026), "Maartje Klaassen (1933-2020)".