Jan Borren » Hendrika Aalten (1916-2002)

Persoonlijke gegevens Hendrika Aalten 


Gezin van Hendrika Aalten

Zij is getrouwd met Rikkert van Dijkhuizen.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1940 te Putten, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan van Dijkhuizen  1941-2023 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Aalten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Aalten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Aalten


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1916 lag tussen 3,8 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
      • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    • De temperatuur op 12 april 1940 lag tussen -0,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 29 februari » De film Gone with the Wind wint acht Oscars.
      • 24 mei » Igor Sikorsky voert de eerste succesvolle vlucht uit met een helikopter met 1 rotor.
      • 22 juni » Frankrijk wordt gedwongen een wapenstilstand met nazi-Duitsland te tekenen.
      • 15 augustus » Eerste nummer van de als ondergrondse krant begonnen La Libre Belgique.
      • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
      • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
    • De temperatuur op 23 maart 2002 lag tussen 1,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Wilbert Pennings verbetert in Siegen het Nederlands indoorrecord hoogspringen met een hoogte van 2,31 meter.
      • 20 februari » Op deze dag om 20.02 uur was de datumnotatie: 20-02-2002 20:02, een drievoudig palindroom.
      • 9 maart » Zelfmoordaanslag in het café Moment in Jeruzalem.
      • 24 mei » George W. Bush en Vladimir Poetin tekenen een ontwapeningsakkoord.
      • 10 juli » Ronald Gram brengt in Nijmegen het Nederlands record kogelslingeren op een afstand van 71,77 meter.
      • 10 september » Zwitserland wordt lid van de Verenigde Naties.
    • De temperatuur op 27 maart 2002 lag tussen -0,5 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (94%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Thomas Rupprath stelt in Berlijn zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter) scherper: 50,10.
      • 27 maart » De fusie tussen voetbalclubs Daring Leuven, Stade Leuven en Zwarte Duivels Oud-Heverlee is een feit en vanaf dit moment spreekt men enkel nog van Oud-Heverlee Leuven.
      • 11 april » In Djerba, Tunesië laten moslimextremisten een tankauto met propaangas ontploffen bij een synagoge: 21 doden.
      • 1 augustus » De stoffelijke resten van Marion en Romy van Buuren, die vijf jaar vermist waren, worden gevonden in de duinen van Egmond en Bergen.
      • 23 oktober » Tsjetsjeense rebellen nemen ongeveer 700 mensen in gijzeling in een musicaltheater in Moskou.
      • 24 oktober » Hero, de grote wuxia-productie van regisseur Zhang Yimou, gaat in China in première.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Aalten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aalten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aalten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aalten (onder)zoekt.

    De publicatie Jan Borren is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Jan Borren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-borren/I3840.php : benaderd 19 oktober 2026), "Hendrika Aalten (1916-2002)".