Jan Borren » Dirkje van Eck (1874-????)

Persoonlijke gegevens Dirkje van Eck 

  • Zij is geboren geraamd rond rond 1874.

Gezin van Dirkje van Eck

Zij had een relatie met Bastiaan Anton van Wijk.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van Eck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van Eck

Dirkje van Eck
1874-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Eck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Eck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Eck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Eck (onder)zoekt.

De publicatie Jan Borren is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Jan Borren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-borren/I37762.php : benaderd 3 januari 2026), "Dirkje van Eck (1874-????)".