Jan Borren » Reijer Kleijer (1935-2012)

Persoonlijke gegevens Reijer Kleijer 


Gezin van Reijer Kleijer

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1962 te Putten, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reijer Kleijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reijer Kleijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reijer Kleijer

Reijer Kleijer
1935-2012

1962
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 december 1935 lag tussen 5,4 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
      • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
      • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    • De temperatuur op 31 augustus 1962 lag tussen 8,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Treinramp bij Harmelen, waarbij 93 doden vallen.
      • 18 februari » In België wordt monseigneur Leo Suenens kardinaal.
      • 16 april » Bob Dylan zingt Blowin' in the Wind voor het eerst voor publiek in een zaaltje in Greenwich Village, New York.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Gerardus de Vet, Nederlands bisschop van Breda, door zijn voorganger Joseph Baeten in de kathedraal van Breda.
      • 18 oktober » De Nobelprijs voor de Fysiologie of Geneeskunde wordt toegekend aan James Watson, Francis Crick en Maurice Wilkins voor de ontdekking van de structuur van DNA.
      • 24 november » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Perth haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 59,5.
    • De temperatuur op 28 mei 2012 lag tussen 11,2 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 23 april » President Hugo Chávez van Venezuela belt een tv-station om te melden dat hij nog leeft, nadat hij negen dagen niets van zich had laten horen terwijl hij een behandeling tegen kanker onderging op Cuba.
      • 31 mei » Het Rwanda Tribunaal veroordeelt oud-minister van Jeugdzaken Callixte Nzabonimana tot levenslang wegens genocide. Hij riep tijdens de volkenmoord in 1994 openlijk op om Tutsi's te vermoorden.
      • 25 augustus » Een gasexplosie in de Amuay-raffinaderij in het noorden van Venezuela kost aan zeker 26 mensen het leven.
      • 8 september » In Roemenië komen acht mensen om het leven bij een botsing tussen een tractor met aanhangwagen en een trein. Het ongeluk gebeurt op een onbewaakte spoorwegovergang bij het plaatsje Chilieni in Midden-Roemenië.
      • 24 november » De Zuid-Afrikaanse politie schiet zeven mannen dood die betrokken waren bij een overval op een depot van een waardetransportbedrijf in Johannesburg.
      • 9 december » In Ghana wint zittend president John Dramani Mahama de presidentsverkiezingen met 50,7% van de stemmen.
    • De temperatuur op 2 juni 2012 lag tussen 4,6 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 22 juni » Een vliegtuig van de Turkse luchtmacht wordt neergehaald boven Syrische wateren.
      • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen.
      • 24 oktober » Op een bijzondere ondernemingsraad is bekendgemaakt dat Ford Genk eind 2014 zal sluiten. De 4300 werknemers verliezen hun werk. Daarnaast komen ook 5500 banen bij toeleveranciers in het gedrang.
      • 27 oktober » Bij een busongeval nabij Kerak in Jordanië laten vijf Belgen het leven en valt er een twaalftal gewonden. Een van de slachtoffers was schepen in Wommelgem.
      • 9 november » Een Thaise handelaar van neushoornhoorns wordt in Zuid-Afrika veroordeeld tot maar liefst veertig jaar cel. Het is de zwaarste straf voor het smokkelen en verhandelen van de hoorns ooit in het land.
      • 26 november » In de Qatarese hoofdstad Doha start een conferentie van de Verenigde Naties over klimaatverandering.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kleijer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleijer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleijer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleijer (onder)zoekt.

    De publicatie Jan Borren is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Jan Borren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jan-borren/I13182.php : benaderd 1 januari 2026), "Reijer Kleijer (1935-2012)".