Genealogie Jacobs uit Ulestraten/Meerssen » Gaedje Cruijsingha (± 1560-< 1610)

Persoonlijke gegevens Gaedje Cruijsingha 

  • Hij is geboren rond 1560.
  • Hij is overleden voor 1610.
  • Een kind van Tiabbe of Tjebbe Cruijsingha
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 oktober 2006.

Gezin van Gaedje Cruijsingha


Kind(eren):

  1. Tjebbe Cruisinga  ± 1590-1645 
  2. Siberich Cruijsingha  ± 1601-> 1630
  3. Gaele Cruijsingha  ± 1610-????
  4. Willem Cruijsingha  ± 1612-????


Notities over Gaedje Cruijsingha

werd in 1601 vermeld als eigenaar van de Benkemaheerd te Doezum. Wellicht ovreleed hij in 1602, want op 17-2-1603 werd zijn agrarisch bedrijf onder Doezum verkocht.
bron: genealogie Kruizinga (tak Tjebbe) van J.W. Schaap uit "Gruoninga" van 1992.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gaedje Cruijsingha?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gaedje Cruijsingha

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gaedje Cruijsingha

Gaedje Cruijsingha
± 1560-< 1610



Onbekend

Tjebbe Cruisinga
± 1590-1645
Siberich Cruijsingha
± 1601-> 1630
Gaele Cruijsingha
± 1610-????
Willem Cruijsingha
± 1612-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Cruijsingha


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
K.Chr.Uittien, "Genealogie Jacobs uit Ulestraten/Meerssen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jacobs-genealogie/I757.php : benaderd 19 januari 2026), "Gaedje Cruijsingha (± 1560-< 1610)".