Genealogie Jacobs uit Ulestraten/Meerssen » Jeannette Christina KÜster (1914-2007)

Persoonlijke gegevens Jeannette Christina KÜster 


Gezin van Jeannette Christina KÜster

Zij is getrouwd met Willem Heisterborg.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1936 te Amsterdam, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeannette Christina KÜster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jeannette Christina KÜster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jeannette Christina KÜster

Jeannette Christina KÜster
1914-2007

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1914 lag tussen 4,5 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
  • De temperatuur op 30 april 1936 lag tussen 6,0 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
  • De temperatuur op 2 december 2007 lag tussen 6,8 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 13,0 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Karim Masimov wordt de nieuwe premier van Kazachstan nadat de vorige regering enkele dagen daarvoor ontslag had genomen.
    • 23 januari » Dagblad De Pers verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 24 maart » Oprichting van de Verenigde Socialistische Partij van Venezuela.
    • 30 april » De in Burundi geboren aanvaller Mohamed Tchité van RSC Anderlecht wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 10 juni » Federale verkiezingen met de destijds langste regeringsvorming in België, maar in de schaduw gesteld door de federale verkiezingen van 2010.
    • 31 oktober » Bij het eiland Pagan, onderdeel van de Marianen, is er een aardbeving.
  • De temperatuur op 11 december 2007 lag tussen 0,1 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Dagblad De Pers verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 11 februari » Schaatser Sven Kramer wordt wereldkampioen All Round met een nieuw wereldrecord op de 10 kilometer. Bij de dames gaat de wereldtitel naar Ireen Wüst.
    • 12 mei » Het 52e Eurovisiesongfestival wordt gehouden in de Finse hoofdstad Helsinki. De winnaar werd Servië met zangeres Marija Šerifović en het lied Molitva.
    • 15 juli » Het Braziliaans voetbalelftal wint de 42ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 5 november » De Writers Guild of America, de vakbond van de Amerikaanse scenarioschrijvers, gaat in staking.
    • 21 november » Het themapark Het Land van Ooit in Nederland sluit voor altijd zijn deuren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KÜster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KÜster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KÜster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KÜster (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
K.Chr.Uittien, "Genealogie Jacobs uit Ulestraten/Meerssen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jacobs-genealogie/I19405.php : benaderd 28 februari 2026), "Jeannette Christina KÜster (1914-2007)".