Genealogie Jacobs uit Ulestraten/Meerssen » Jannetje Jansse van de Guust

Persoonlijke gegevens Jannetje Jansse van de Guust 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 januari 1999.

Gezin van Jannetje Jansse van de Guust

Zij is getrouwd met Joris Barendze van Kampen.

Zij zijn getrouwd voor 1668.


Kind(eren):

  1. Aagje van Kampen  1668-????
  2. Dirkje van Kampen  1674-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Jansse van de Guust?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Jansse van de Guust

Jannetje Jansse van de Guust

< 1668

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Guust


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
K.Chr.Uittien, "Genealogie Jacobs uit Ulestraten/Meerssen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jacobs-genealogie/I1353.php : benaderd 6 februari 2026), "Jannetje Jansse van de Guust".