Parenteel van Jacob Lucas » Hendersken Harmens (1763-????)

Persoonlijke gegevens Hendersken Harmens 

  • Alternatieve naam: Hendrikje Harms
  • Zij is geboren geraamd rond rond 1763 in Hall, Eerbeek.

Gezin van Hendersken Harmens

Zij is getrouwd met Evert Hendriks van de Hel.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 2 november 1788 te Beekbergen.


Kind(eren):

  1. Harmen van de Hel  1791-1860 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendersken Harmens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendersken Harmens

Hendersken Harmens
1763-????

1788

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1788 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1788: Bron: Wikipedia
    • 2 januari » Georgia ondertekent als vierde staat de grondwet van de Verenigde Staten.
    • 9 januari » Connecticut ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 5e staat.
    • 6 februari » Massachusetts ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als zesde staat.
    • 23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
    • 23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.
    • 28 november » Karel Christiaan van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Frederik Willem.

Over de familienaam Harmens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Harmens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Harmens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Harmens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Jacob Lucas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/jacob-lucas/I24587.php : benaderd 19 januari 2026), "Hendersken Harmens (1763-????)".