In Cruce Salus » Adriaen Jacobse Visscher (????-< 1710)

Persoonlijke gegevens Adriaen Jacobse Visscher 

    wordt genoemd Adriaan Drimmelaar
  • Patroniem Jacobse.
  • Hij is overleden voor 10 december 1710.
  • Een kind van Jacob Poeyerman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 augustus 2010.

Gezin van Adriaen Jacobse Visscher

Hij is getrouwd met Jelleke de Vries.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Bastiaantje Visser  ± 1702-???? 
  2. Jacob Visser  1704-????


Notities over Adriaen Jacobse Visscher

1051 Akte van attestatie van Jacobus de Graeff, schoolmeester, Cornelis van Hemert en Arien Huijgen Stam op verzoek van Adriaen Jacobse Visser, dat Maerten Maertense Hollander en suppliant in de herberg van Willem Coijman genaamd 's Lands Welvaren een overeenkomst hebben gesloten over de huur van een perceel land,1706.
(Bron: Streekarchief Land van Heusden en Altena, Heusden, Oud-archief van Werkendam, 1601 - 1811, toegang 0294, inventarisnummer 1051)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaen Jacobse Visscher?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaen Visscher

Adriaen Poeyerman
± 1604-± 1663
Maijke
± 1605-± 1649

Adriaen Visscher
????-< 1710


Bastiaantje Visser
± 1702-????
Jacob Visser
1704-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Visscher

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visscher.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visscher.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visscher (onder)zoekt.

De publicatie In Cruce Salus is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lex Kroes, "In Cruce Salus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/in-cruce-salus/I998.php : benaderd 14 februari 2026), "Adriaen Jacobse Visscher (????-< 1710)".