In Cruce Salus » Sjuck Cammingha (-< 1451)

Persoonlijke gegevens Sjuck Cammingha 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden voor 1451.
  • Een kind van Pieter Cammingha en Sijts Lousma
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 december 2012.

Gezin van Sjuck Cammingha


Kind(eren):



Notities over Sjuck Cammingha

Over hem is niets bekend.
Misschien is hij wel de Sjuck Dokema,de vader van Doedt Dokema,die dan trouwde met haar oom Sicke van Cammingha. (Simon Wierstra)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjuck Cammingha?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sjuck Cammingha

Pieter Cammingha
± 1375-1440
Sijts Lousma
± 1375-> 1451

Sjuck Cammingha
-< 1451



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Cammingha


De publicatie In Cruce Salus is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lex Kroes, "In Cruce Salus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/in-cruce-salus/I5656.php : benaderd 19 februari 2026), "Sjuck Cammingha (-< 1451)".