Stamboom Hulst » Tiado von Ditzum und Midwolda (1265-> 1320)

Persoonlijke gegevens Tiado von Ditzum und Midwolda 

  • Hij is geboren in het jaar 1265 in Langen.
  • Hij is overleden na 1320 in Langen.
  • Een kind van Udo Tiadeka
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juni 2020.

Gezin van Tiado von Ditzum und Midwolda

Hij is getrouwd met NN von Rheide.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Emeco von Midwolda  1285-1376 
  2. Udo von Rheide  ± 1292-????


Notities over Tiado von Ditzum und Midwolda

Leeft omstreeks 1320 en wordt nog genoemd in 1380. Hij is de stichter van het goed Tyarda bij Bingum, van het Cisterzienserklooster Termunten van tussen 1409-35. Als abt komt hij voor met de naam Edo Boyng te Dykhusen en als Thedinga (Tyadena) bij het Benediktiner dubbelklooster Nüttermoor dat in 1283 is gesticht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tiado von Ditzum und Midwolda?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tiado von Ditzum und Midwolda

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tiado von Ditzum und Midwolda

Haiko Udenga
± 1220-> 1265
Udo Tiadeka
± 1245-????

Tiado von Ditzum und Midwolda
1265-> 1320


NN von Rheide
± 1257-< 1320

Udo von Rheide
± 1292-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Von Ditzum und Midwolda


    De publicatie Stamboom Hulst is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Hulst, "Stamboom Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom/I899.php : benaderd 31 december 2025), "Tiado von Ditzum und Midwolda (1265-> 1320)".