Stamboom Hulst » Folkert Stephanus Hulst (1907-1928)

Persoonlijke gegevens Folkert Stephanus Hulst 


Gezin van Folkert Stephanus Hulst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Folkert Stephanus Hulst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Folkert Stephanus Hulst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Folkert Stephanus Hulst

Folkert Stephanus Hulst
1907-1928


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1907 lag tussen -8,2 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • De temperatuur op 15 maart 1928 lag tussen -1,1 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
      • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1904 » Frans Goedhart, Nederlands politicus, verzetsstrijder en journalist († 1990)
    • 1905 » Maria von Trapp, Oostenrijks-Amerikaans gouvernante († 1987)
    • 1905 » Maurice Roy, Canadees kardinaal († 1985)
    • 1906 » Toni Ulmen, Duits autocoureur († 1976)
    • 1910 » Henri Louveau, Frans autocoureur († 1991)
    • 1910 » Stefan Themerson, Pools-Brits dichter, schrijver, filmmaker, componist en filosoof († 1988)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hulst

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hulst.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hulst.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hulst (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hulst is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Hulst, "Stamboom Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom/I657.php : benaderd 26 februari 2026), "Folkert Stephanus Hulst (1907-1928)".