Stamboom Hulst » Mertien Jans van Rottum

Persoonlijke gegevens Mertien Jans van Rottum 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juni 2020.

Gezin van Mertien Jans van Rottum

Zij is getrouwd met Jan Berendsz Hulshoff.

Zij zijn getrouwd

Uit "Doopsgezinde Bijdragen, nieuwe reeks 18:
Hij is koopman en winkelier te Groningen en Middelstum, kleinburger te Groningen 13 febr. 1696; lid koopmans- en kramersgilde Groningen 30 aug. 1696; lidmaat van de Groninger Oude Vlamingen, gemeente te Groningen. Waarschijnlijk had het echtpaar een talrijk nageslacht, via hun kleinzoon (?)Jan Berendsz Hulshoff (geb. Groningen ±1730, doopsgez. ged. Rotterdam 12 dec. 1762, scheepskapitein, gest. op de rivier van Nantes maart 1788) te Rotterdam in de 18e en 19e eeuw, later ook elders.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mertien Jans van Rottum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Rottum


De publicatie Stamboom Hulst is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Hulst, "Stamboom Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom/I6211.php : benaderd 28 januari 2026), "Mertien Jans van Rottum".