Hij is getrouwd met Hendrika Mantingh.
Zij zijn getrouwd
Jan Jansen op Dillinge te Odoorn en zijn vrouw Albertje lenen in 1697 50 gulden van Berend Dillinge te Odoorn en zijn echtgenote Hindrikje.
Op 28-9-1721 geeft Jan Sissing te Zuidlaren namens Hendrik Binders te Roswinkel, Berent Dillinge en Hindrik Nijenschuttrups te Odoorn als voor drievierde deel erfgenamen van Grietien Dillinge de erfenis van 750 euro aan.
In 1723 lenen Lucas Crusen te Emmen en zijn vrouw 150 gulden van Berend Dillinge en zijn vrouw Hindrikje Dillinge.
Op 19-11-1727 geeft Willem Dillinge te Odoorn wegens Albert Coepers te Klooster ter Apel de erfenis van Berent Dillinge te Odoorn aan. Op 18-11-1727 geeft Willem Dillinge te Odoorn de erfenis aan van Berent Dillinge te Odoorn van 6500 gulden, en heeft daarvan wegens Jan Dillinge te Odoorn, Hindrik Nijenschuttrups te Odoorn en Hindrik Binders te Roswinkel als voor 3/4 erfgenamen betaald ieder 40-12-8. Het andere 1/4 deel is verrekend met buitenlandse erfenissen, die van Albert Coepers.
Op 1-5-1729 is Hindrik Jansen te Odoorn 115 gulden schuldig aan de weduwe van Berend Dillinge tot Odoorn. Mogelijk is deze Hindrik Jansen identiek met de later genoemde Hindrik Dilling, en is hij een meijer van de weduwe.
Op 26-10-1734 geven Hindrik Seringe en Hindrik Leukinge te Exloo de erfenis aan van hun moei Henderikien Mantinge weduwe van Berent Dillinge te Odoorn. De erfenis is 2500 gulden.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Berent Dilling | ||||||||||||||||||
Hendrika Mantingh | ||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.