Stamboom Hulst » Boele Hamming (± 1540-< 1630)

Persoonlijke gegevens Boele Hamming 

  • Hij is geboren rond 1540 in Veenhof.
  • Hij is overleden voor 1630.
  • Een kind van Heino Hamming
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 januari 2009.

Gezin van Boele Hamming


Notities over Boele Hamming

De eerste vermelding van Boele Hamming dateert van 1587, toen hij een geschil had met zijn broer Willem Hamming over het vaderlijke erfdeel. Willem beweerde namelijk, de goederen nog niet in bezit te hebben, wat Boele onder ede verklaarde niet waar te zijn [Goorspraken, 84-85]. In 1612 wordt hij vermeld als landbouwer te Bonnen (OSA 621). Boele Hamming en zijn vrouw Abele verkochten op 15 januari 1615 diverse percelen akker- en hooiland aan Karst Wyffen en zijn vrouw Hille (Mensinge 1464), afkomstig van zijn overleden broer Johan Hamming. In 1615 tekende hij als buur te Bonnen een wilkeur [Heringa, Willekeuren uit oudere uitgaven verzameld, p. 26]. Voor 1630 is hij overleden, aangezien hij niet meer voorkomt in de registers uit dat jaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Boele Hamming?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Boele Hamming

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Boele Hamming

Willem Hamming
± 1475-????
Heino Hamming
± 1510-< 1587

Boele Hamming
± 1540-< 1630


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Hamming

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamming.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamming.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamming (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hulst is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Hulst, "Stamboom Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom/I1582.php : benaderd 18 januari 2026), "Boele Hamming (± 1540-< 1630)".