Stamboom Hulst » Herman Homan (± 1550-1630)

Persoonlijke gegevens Herman Homan 

  • Hij is geboren rond 1550 in Yde.
  • Hij is overleden in het jaar 1630 in Yde.
  • Een kind van Johan Homan en Hendricka Baving
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 januari 2022.

Gezin van Herman Homan

Hij is getrouwd met Wendela ten Hove.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1573.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Homan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Homan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Homan

Johan Homan
± 1480-> 1565
Johan Homan
± 1520-> 1578
Hendricka Baving
± 1515-> 1599

Herman Homan
± 1550-1630

1573

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
    • In het jaar 1573: Bron: Wikipedia
      • 17 april » Slag bij Vlissingen, een zeeslag tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
      • 13 juli » Het Beleg van Haarlem eindigt met de overgave van de stad, waarna enkele duizenden soldaten en burgers werden geëxecuteerd. Het beleg geldt als een van de meest beruchte gebeurtenissen uit de Tachtigjarige Oorlog.
      • 23 augustus » Fernando Álvarez de Toledo, beter bekend als de hertog van Alva, arriveert in De Nederlanden.
      • 8 oktober » Alkmaars ontzet, de eerste Nederlandse overwinning gedurende de Tachtigjarige Oorlog.

    Over de familienaam Homan

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Homan.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Homan.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Homan (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Hulst is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Hulst, "Stamboom Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom/I11498.php : benaderd 5 februari 2026), "Herman Homan (± 1550-1630)".