Stamboom Hulst » Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte

Persoonlijke gegevens Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte 


Gezin van Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte


Notities over Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte

Hij was koning van Egypte in 145 v.Chr.. Het is niet zeker dat hij ook echt koning is geweest, het zou ook kunnen dat hij alleen koninklijke waardigheid kreeg.
Hij was de zoon van Ptolemaeus VI Philometor en Cleopatra II. Hij heeft maar een kleine tijd geregeerd over Egypte, in 145 v.Chr., waarschijnlijk samen met zijn vader. Niet lang na zijn aanstelling als koning werd hij vermoord door zijn oom Ptolemaeus VIII Euergetes II, die hem opvolgde.
Sommige geleerden denken dat Ptolemaeus Neos Philopator dezelfde is als Ptolemaeus Memphites, een zoon van Ptolemaeus VIII Euergetes II en Cleopatra II die vermoord werd door zijn vader.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte

Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Egypte


De publicatie Stamboom Hulst is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Hulst, "Stamboom Hulst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom/I10299.php : benaderd 20 januari 2026), "Ptolemaeus VII Neos Philopator van Egypte".