Huis Biesenburg » Cornelis Gerritsz van Hasselt

Persoonlijke gegevens Cornelis Gerritsz van Hasselt 


    Gezin van Cornelis Gerritsz van Hasselt

    Hij is getrouwd met Marichen Lid.

    Zij zijn getrouwd op 6 september 1670 te Utrecht, Utrecht, Netherlands.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Gerritsz van Hasselt?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Gerritsz van Hasselt

    Cornelis Gerritsz van Hasselt

    1670

    Marichen Lid
    1639-????


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van Hasselt


    De publicatie Huis Biesenburg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    HuisBiesenburg, "Huis Biesenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/huis-biesenburg/I79601328.php : benaderd 23 februari 2026), "Cornelis Gerritsz van Hasselt".