Huis Biesenburg » ISEMBART Ier de BROYES sire de Sens (925-977)

Persoonlijke gegevens ISEMBART Ier de BROYES sire de Sens 

  • Hij is geboren in het jaar 0925 in Normandy, France.
  • Hij is overleden in het jaar 0977, hij was toen 52 jaar oud.

Gezin van ISEMBART Ier de BROYES sire de Sens

Hij had een relatie met Agnès Sens dမAmiens.


Kind(eren):

  1. R√©naud de Broyes  ± 945-1000 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot ISEMBART Ier de BROYES sire de Sens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van ISEMBART Ier de BROYES sire de Sens

ISEMBART Ier de BROYES sire de Sens
925-977



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


De publicatie Huis Biesenburg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
HuisBiesenburg, "Huis Biesenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/huis-biesenburg/I70040211.php : benaderd 30 januari 2026), "ISEMBART Ier de BROYES sire de Sens (925-977)".