Huis Biesenburg » Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze (1110-1173)

Persoonlijke gegevens Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze 

  • Alternatieve namen: Herbert Reinhard van Heeze Millen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Herbert Reinardsz van Heeze (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Herbert I van Heeze (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Herbert van Millen (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk), Herbert van Heeze (meisjesnaam, naam voor het eerste huwelijk)
  • Hij is geboren in het jaar 1110 in Millen, Limburg, Belgium.
  • Hij is overleden in het jaar 1173, hij was toen 63 jaar oud.
  • Een kind van Reinhard I van Millen en echtgenote Reinhard I

Gezin van Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze

Hij heeft/had een relatie met Didradis van Rixtel.


Kind(eren):

  1. Justine van Heeze-Millen  1135-± 1200 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze

Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze
1110-1173



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Van Millen van Heeze


    De publicatie Huis Biesenburg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    HuisBiesenburg, "Huis Biesenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/huis-biesenburg/I56926788.php : benaderd 6 maart 2026), "Herbert Reinhard Herbert van Millen van Heeze (1110-1173)".