Huis Biesenburg » Adelaide de Crepy En Valois (1032-1096)

Persoonlijke gegevens Adelaide de Crepy En Valois 

  • Zij is geboren in het jaar 1032.
  • Zij is overleden in het jaar 1096, zij was toen 64 jaar oud.

Gezin van Adelaide de Crepy En Valois

Zij had een relatie met Herbert 5 de Vermandois.


Kind(eren):

  1. Adelaide de Vermandois  1062-1120 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adelaide de Crepy En Valois?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adelaide de Crepy En Valois

Adelaide de Crepy En Valois
1032-1096



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Crepy En Valois


De publicatie Huis Biesenburg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
HuisBiesenburg, "Huis Biesenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/huis-biesenburg/I21372514.php : benaderd 6 februari 2026), "Adelaide de Crepy En Valois (1032-1096)".