Huis Biesenburg » Heer Boudewijn van Heusden I (± 840-870)

Persoonlijke gegevens Heer Boudewijn van Heusden I 

  • Hij is geboren rond 0840.
  • Hij is overleden op 11 maart 870 in Heusden, Asten, Brabant, Netherlands.
  • Een kind van Robrecht I van Heusden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 april 2023.

Gezin van Heer Boudewijn van Heusden I

Hij heeft/had een relatie met Sophia of Wessex.


Kind(eren):



Notities over Heer Boudewijn van Heusden I


Geboren 830, overleden 870. Heer van Heusden. Zoon van Robbrecht I van Heusden.
Hij huwde Sophia van Wessex (833 -899).
Op het wapenschild staat een wiel of rad afgebeeld. Volgens een oude legende is dit wapen verleent door de Koning van Wessex. Het verhaal gaat dat koningsdochter Sophia door Boudewijn van Heusden is geschaakt. Dienaren van de koning werden op pad gestuurd om haar te zoeken en vonden haar in Heusden zittend aan het spinnewiel.
Zoon:

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heer Boudewijn van Heusden I?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heer Boudewijn van Heusden I

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Boudewijn van Heusden

Boudewijn van Heusden
± 840-870



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Heusden


De publicatie Huis Biesenburg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
HuisBiesenburg, "Huis Biesenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/huis-biesenburg/I15341672.php : benaderd 30 januari 2026), "Heer Boudewijn van Heusden I (± 840-870)".