Huidink stamboom » Elisabet(H) Huijdink (1867-????)

Persoonlijke gegevens Elisabet(H) Huijdink 


Gezin van Elisabet(H) Huijdink

Zij is getrouwd met Willem Wouter Baars.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1887 te Rhenen, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1

Aktenummer: 37

Datum: 09-11-1887

Bruidegom Willem Wouter Baars

Leeftijd: 24

Geboorteplaats: Rhenen

Bruid Elisabeth Huijdink

Leeftijd: 20

Geboorteplaats: Rhenen

Vader bruidegom Johannes Baars

Moeder bruidegom Janna van de Bijl

Vader bruid Jan Hendrik Huijdink

Moeder bruid Anna Margaretha Eschazier


Kind(eren):

  1. Janna Baars  ± 1888-????
  2. Anna Margaretha Baars  ± 1890-1891
  3. Willem Wouter Baars  ± 1900-1901
  4. Elisabeth Baars  1910-1984 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabet(H) Huijdink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabet(H) Huijdink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabet(H) Huijdink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktenummer: 37

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 juli 1867 lag rond de 20,0 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
      • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • De temperatuur op 9 november 1887 lag rond de 7,1 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
      • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
      • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huijdink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huijdink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huijdink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huijdink (onder)zoekt.

    De publicatie Huidink stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Edward Huidink, "Huidink stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/huidink-stamboom/I874.php : benaderd 24 december 2025), "Elisabet(H) Huijdink (1867-????)".