Stamboom Huffels » Heintje Vink (1883-1979)

Persoonlijke gegevens Heintje Vink 


Gezin van Heintje Vink

Zij is getrouwd met Klaas van der Poel.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1906 te Renswoude, Ut, NL, zij was toen 22 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 463
Inventarisnr: 45
Gemeente: Renswoude
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 5
Datum: 18-05-1906
Bruidegom Klaas van der Poel
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Hilversum
Bruid Heintje Vink
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Barneveld
Vader bruidegom Cornelis van der Poel
Moeder bruidegom Gerritje Vreedeveld
Vader bruid Wijnand Vink
Moeder bruid Jannetje van de Kleut

Kind(eren):

  1. Hein van Der Poel  1923-1996


Notities over Heintje Vink

Heintje was een 'onecht' kind en is later door Wijnand Vink ge-echt, zij was toen al 17. Vink is beslist níet de biologische vader van Heintje. Wie haar biologische vader was wist ze niet.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Heintje Vink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Heintje Vink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Heintje Vink

Voorouders (en nakomelingen) van Heintje Vink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 november 1883 lag rond de 10,2 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • De temperatuur op 18 mei 1906 lag tussen 6,7 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
      • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
      • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
      • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
    • De temperatuur op 8 oktober 1979 lag tussen 9,3 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (46%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Het noorden van Nederland raakt ondergesneeuwd bij noodweer en storm.
      • 24 februari » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Milaan met 3-0 onderuit in het vriendschappelijke duel in en tegen Italië. Adrie van Kraaij speelt zijn zeventiende en laatste interland voor Oranje, terwijl zijn PSV-clubgenoot Huub Stevens debuteert.
      • 13 maart » Het Europees Monetair Stelsel (EMS) treedt in werking.
      • 14 april » Jan Raas wint voor de derde opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 5 november » De Dick Scherpenzeelprijs voor berichtgeving over ontwikkelingssamenwerking wordt toegekend aan Nico Kussendrager, redacteur van het dagblad Trouw.
      • 5 november » Na een bloedig weekeinde, waarin naar schatting 30 doden vielen, vinden in de Boliviaanse hoofdstad La Paz opnieuw botsingen plaats tussen het leger en tegenstanders van de militaire staatsgreep, waarbij 39 personen de dood vinden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Huffels is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Evelyne Huffels, "Stamboom Huffels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/huffels-stamboom/I7466.php : benaderd 2 januari 2026), "Heintje Vink (1883-1979)".